Топ-5 продуктів, що захищають від раку

Звичайно, завжди існує шанс зіткнутися з такою страшною штукою, як онкологія, але можна значно зменшити цей ризик. Яким же чином?

Брокколі

брокколі
Брокколі

Цей овоч містить сильні антиоксиданти, які знижують можливість зіткнутися з пухлиною один на один. У брокколі знаходиться изотиоцианат, речовина, яка є токсичною для шкідливих ракових клітин, але при цьому абсолютно безпечна для нормальних, здорових клітин організму.

Зелений чай

Зелений чай
Зелений чай

До складу його листя входяд флавоноїди, рослинні поліфеноли, які здатні убезпечити або уповільнити розвиток раку товстої кишки, простати, молочної залози і печінки.

Грейпфрут

грейпфрут
Грейпфрут

Ці цитрусові містять в собі монотерпени (природні вуглеводні), які виводять канцерогенні речовини з організму і тим самим значно зменшують ризик виникнення раку всіх видів.

Виноград або червоне вино

Виноград і червоне вино
Виноград і червоне вино

У ньому знаходиться ресвератрол, природний фітоалексинів, який є дуже потужним антиоксидантом, що запобігає пошкодженню клітин і відповідно виникнення пухлини.

Кава

Кава
Кава

Якщо щодня в невеликих кількостях випивати по кілька чашок натуральної кави, можна в майбутньому не турбуватися про такі проблеми як плоскоклеточная карцинома і меланома, які є одними з найбільш рідкісних і небезпечних видів раку шкіри. У той же час кава може бути корисною проти раку мозку – антиоксиданти, що захищають клітини, і кофеїн, який може обмежувати надходження потоку крові в мозок, призупиняють розвиток пухлини.

Введіть ці продукти в свій щоденний раціон харчування і зможете жити здоровим життям без страху виявити злоякісне утворення.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини