Четвер, 1 Грудня, 2022

Як відпочити, якщо часу на відпочинок немає

Фізичні навантаження

Фізичні навантаження
Фізичні навантаження

Так, звучить банально, але спосіб ж реально працює, та й до того ж до нього можна вдатися де завгодно, абсолютно не має значення, перебуваєте ви вдома або на роботі в офісі. Ви можете встати, зробити легку зарядку, розім’явши всі суглоби і м’язи. Рекомендується виконати парочку присідань, віджимань – в загальному, найпростіші і елементарні вправи, які не вимагають особливих зусиль і спеціального спорядження. Також можете зробити розтяжку, нахилившись кілька разів в одну і іншу сторону, спробувати дотягнутися до шкарпеток. Загалом, тут вже все залежить тільки від вашої фантазії і ваших можливостей.

Дихання

правильне дихання
Правильне дихання

Багато хто недооцінює величезну силу правильного дихання – застосовуючи всього кілька технік кожен день, ви можете абсолютно змінити стан свого здоров’я, не дарма ж тибетські монахи так багато уваги приділяють вивченню і застосуванню особливих дихальних технік. Найкраща вправа для того, щоб впоратися зі стресом – це дихання животом, але для неї необхідно потренуватися. Вам потрібно лягти на підлогу на спину, а на живіт покласти допустимо книгу. Ваша мета – направляти повітря в живіт, в результаті чого під час вдиху книга буде підніматися, а під час видиху опускатися. Бажано виконувати вправу протягом 10-ти хвилин.

Ванна

Дівчина приймає ванну
Дівчина приймає ванну

Старий добрий спосіб, яким знімають стрес вже дуже довгий час. Запаліть свічки, додайте ароматних масел і солей в воду, ввімкніть улюблену музику або серіал і постарайтеся максимально розслабитися і забути про всі проблеми, з якими вам трапилося зіткнутися за весь цей час. Залиште їх десь там за дверима перед тим, як увійти у ванну кімнату.

Піклуйтеся про себе і давайте собі можливість відпочити, не заганяйте свою психіку до невротичного стану.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини