Пошук роботи може стати серйозним стресом. Це зазвичай складно, незалежно від того, чи є людина безробітною, працює або навіть прагне до просування по службі.
Якщо ви або хтось, хто вам небайдужий, перебуваєте в процесі пошуку роботи, ось кілька практичних порад, які допоможуть знизити рівень стресу під час роботи.
1. Запишіть свій фінансовий план.
Коли ваш дохід різко змінюється, може бути корисно записати ваш дохід, наприклад, допомогу з безробіття або неповний робочий день, а також ваші витрати, такі як оренда / іпотека, комунальні послуги, їжа і транспорт. Також записуйте свої несуттєві витрати, такі як одяг і відпочинок. Якщо у вас є партнер, він або вона повинні бути включені в цей процес. Інструменти особистого бюджету доступні в Інтернеті. Ви можете використовувати списки, щоб вибрати витрати, які ви можете скоротити зараз або розумно відкласти. Бачачи, як ви можете витратити свій бюджет, ви будете спокійніше.
2. Залишайтеся на зв’язку.
Нетворкінг може допомогти вам знайти людей, які наймають персонал, або з’єднати вас з хорошими контактами.
Приєднуйтесь до професійних організацій, які мають відношення до вашої сфері діяльності. Люди, з якими ви зустрічаєтеся, можуть мати прямий зв’язок з наймом персоналу або менеджерів у вашій області.
Візьміть курс, пов’язаний з вашою роботою. Ви можете поспілкуватися з однокласниками і інструктором.
Відвідуйте зустрічі з лідерами у вашій професійній сфері. Повідомте їм, що ви шукаєте роботу і хотіли б використовувати їх досвідом в областях, які ви могли б розвивати. Не потрібно питати про вакансії. Якщо у них є вакансія, на яку вони вважають, що ви підходите, вони, швидше за все, повідомлять вам про це.
Станьте волонтером в організації, яка може використовувати ваші навички. Волонтерство має ряд переваг для психічного здоров’я. Добровольці мають більш низький рівень смертності і більш низький рівень депресії в більш пізньому віці. Літні добровольці отримують ще більше переваг. Волонтерство близько 100 годин на рік дає найкращі результати для здоров’я.
Приєднуйтесь до групи пошуку роботи. Багато можна знайти в Інтернеті. Обмін досвідом з іншими в подібній ситуації підтверджує, що ви не самотні, і надає емоційну підтримку. І ви можете поділитися порадами з пошуку і лідамі. Обмін інформацією може поліпшити ваше психічне здоров’я.
3. Бережіть себе.
Ви можете поліпшити своє психічне здоров’я, виконавши наступні прості кроки:
- Виспіться.
- Дотримуйтесь хорошу дієту.
- Регулярно робіть фізичні вправи.
4. Виміряйте свій прогрес.
Слідкуйте за вакансіями, на які ви претендуєте, наступними електронними листами і дзвінками, співбесідами, на які вас запрошують, і результатами. Озираючись на своє відстеження, ви побачите, що ви рухаєтеся до своєї кінцевої мети. Дайте собі невеликі нагороди за досягнення віх, таких як певну кількість заявок, зворотний дзвінок або співбесіду.
Пам’ятайте, кожне «вибачте, удачі» від потенційного роботодавця наближає вас до вашого «Так, вас найняли!»