П’ятниця, 27 Січня, 2023

Названа найшкідливіша каша, яку краще ніколи не їсти і не готувати: ви здивуєтеся

Часто українці надають перевагу тим продуктам, які на знижці, мають гарне упакування чи здаються корисними. Однак, як каже давній, як світ, вираз, що зовнішність може бути оманливою, так і тут: не завжди те, що здається вам мегакорисним та наповненим важливими мікроелементами, є таким.

Яка крупа є найбільш шкідливою?

Відомий український лікар Євген Комаровський радить не купляти вівсянку швидкого приготування, яку часто продають у пакетиках.

“Це найбільш шкідливе, що можна було вигадати”, – зазначає відомий педіатр.

Однак, такою є не вся вівсянка. Тоді б це виявився обман усесвітнього масштабу, як жартують шанувальники лікаря. Якщо ви хочете отримати максимальну користь від цього продукту, то варто забути про маленькі пакетики з вівсянкою, а купляти звичайну крупу та варити її.

Вівсяну крупу в пакетиках варто виключити зі свого раціону
Вівсяну крупу в пакетиках варто виключити зі свого раціону

Також зазначимо, що ще однією шкідливою крупою вважається манна. Так, розуміємо ваше здивування, адже нас з дитинства привчали до думки, що манна каша дуже корисна і її обов’язково треба їсти.

А виявляється, що ця крупа — це просто вуглеводи, які засвоюються в організмі, проте не дають нічого корисного, адже найбільш поживне знаходиться в оболонці крупи, а в манної каші такої немає.

Завершальною кашею, яку не варто додавати до наступного списку покупок, є білий рис. На думку Комаровського, він просто ніякий і жодної користі він не несе.

А які каші найкорисніші?

Відомий лікар зазначає, що найкориснішими крупами є гречка, звичайна вівсянка, але не з пакетиків, а звичайна, перлівка, пшоно, кукурудзяна крупа, рис бурого кольору та лляна крупа.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини