Названа найшкідливіша каша, яку краще ніколи не їсти і не готувати: ви здивуєтеся

Професійні кухарі розсекретили назву крупи, яку ліпше виключити зі свого раціону та зі страв, які ви можете приготувати для інших. Повірте, результат вас здивує.

Часто українці надають перевагу тим продуктам, які на знижці, мають гарне упакування чи здаються корисними. Однак, як каже давній, як світ, вираз, що зовнішність може бути оманливою, так і тут: не завжди те, що здається вам мегакорисним та наповненим важливими мікроелементами, є таким.

Яка крупа є найбільш шкідливою?

Відомий український лікар Євген Комаровський радить не купляти вівсянку швидкого приготування, яку часто продають у пакетиках.

“Це найбільш шкідливе, що можна було вигадати”, – зазначає відомий педіатр.

Однак, такою є не вся вівсянка. Тоді б це виявився обман усесвітнього масштабу, як жартують шанувальники лікаря. Якщо ви хочете отримати максимальну користь від цього продукту, то варто забути про маленькі пакетики з вівсянкою, а купляти звичайну крупу та варити її.

Вівсяну крупу в пакетиках варто виключити зі свого раціону
Вівсяну крупу в пакетиках варто виключити зі свого раціону

Також зазначимо, що ще однією шкідливою крупою вважається манна. Так, розуміємо ваше здивування, адже нас з дитинства привчали до думки, що манна каша дуже корисна і її обов’язково треба їсти.

А виявляється, що ця крупа — це просто вуглеводи, які засвоюються в організмі, проте не дають нічого корисного, адже найбільш поживне знаходиться в оболонці крупи, а в манної каші такої немає.

Завершальною кашею, яку не варто додавати до наступного списку покупок, є білий рис. На думку Комаровського, він просто ніякий і жодної користі він не несе.

А які каші найкорисніші?

Відомий лікар зазначає, що найкориснішими крупами є гречка, звичайна вівсянка, але не з пакетиків, а звичайна, перлівка, пшоно, кукурудзяна крупа, рис бурого кольору та лляна крупа.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини