У Китаї лікарі запустили серце пацієнтки після триденної зупинки

У Китаї лікарі запустили серце пацієнтки після триденної зупинки. Імунітет 23-річної дівчини не зміг впоратися зі звичайною застудою на тлі постійного недосипу, що ледь не призвело до непоправного.

У Китаї лікарі запустили серце пацієнтки після триденної зупинки. Цей дивовижний випадок стався в одній з лікарень міста Сіань.

23-річна дівчина так сильно стомилася через недосипання, що її імунна система не змогла впоратися зі звичайною застудою. В результаті на тлі хвороби у неї стався фульмінантний міокардит — це раптова важка серцева недостатність, яка стрімко прогресує.

Переутомление
Перевтома

Міокардит, в свою чергу, призвів до кардіогенного шоку. Це стан різкого зниження ефективності роботи серцевого м’яза, небезпечний збоями в кровопостачанні органів і тканин. Відразу ж після шоку серце пацієнтки зупинилося.

Медики терміново провели насичення крові киснем, процедура називається екстракорпоральною мембранною оксигенациією (ЕКМО). Це дало можливість організму відновитися, завдяки чому через три дні балансування на межі життя і смерті серцеву функцію китаянки вдалося запустити.

Варто зазначити, що весь цей час дівчина була підключена до апаратів і перебувала у свідомості, незважаючи на відсутність серцебиття. Героїня статті спілкувалася з лікарями, листувалася з друзями і навіть перебувала в піднесеному настрої.

Сердцебиение
Серцебиття

Коли щасливиця поділилася своєю історією в соцмережах, вона викликала великий резонанс. Під постом зібралося більше 20 тисяч коментарів, де багато людей пообіцяли, що відтепер будуть лягати спати вчасно.

Як би сумно це не було, але важливість таких простих правил здоров’я усвідомлюється тільки після виникнення серйозних проблем з роботою організму. Бережіть себе.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини