П’ятниця, 27 Січня, 2023

Павло Зібров розповів про лікарську недбалість, яка забрала в нього батька

Павло Зібров розповів про лікарську недбалість, яка забрала в нього батька. Співак вже багато років користується народною любов’ю і ніхто жодного разу не бачив його сумним. Але недавно в ефірі програми «Ранок з Україною» артист поділився тим, про що досі не може спокійно згадувати. Цей біль не вгамувати нічим.

Микола Іванович, батько Павла, по національності болгарин. У своєму селі він був справжньою зіркою, оскільки мав цілих 40 різних професій — муляр, будівельник, підривник. Але головною його спеціальністю було дерево — всі меблі в будинку він робив своїми руками.

Павел Зибров
Павло Зібров

Зібров з теплотою на душі згадує, як тато завжди і всім піднімав настрій, адже у нього самого він ніколи не був поганим. Сусіди і знайомі вважали його безтурботною людиною, однак насправді він пройшов всю війну і двічі втікав з фашистського полону.

Микола Іванович стійко пережив всі ці життєві випробування, а трагедія спіткала його там, де не чекав ніхто. Батько співака був досвідченим донором і ось одного разу під час здачі крові йому занесли інфекцію — імунітет не зміг впоратися з цим завданням. З того моменту пройшло ні багато ні мало 50 років, але Павло досі з тремтінням у голосі каже про це.

Донорство крови
Донорство крові

«Врятувати його було неможливо, тому що не було антибіотиків. Коли ми приїхали, ще застали його живим, попрощалися, а на ранок він помер. Поховали там же, на батьківщині», — розповів артист.

Герою статті тоді було всього 9, батьківські обов’язки на себе взяв старший брат Володя. Незважаючи на це, Микола Іванович досі незримо присутній в житті Павла.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини