Четвер, 1 Грудня, 2022

Зоряний ковід – 19: Бабкін, Кравець, Падалко, Тимошенко, Фреймут. Актуальна інформація про стан здоров’я

Сергій Бабкін

Відомий український співак повідомив в одній із соціальних мереж, що заразився на коронавірус від своєї дружини, Сніжани.

“Саме де, коли і як ми підхопили вірус, ми не можемо сказати, так як самі не знаємо. Минулого четверга моя дружина відчула легке нездужання – трохи дерло горло і була легка ломота тіла. Ми відразу звернулися до нашого лікаря, і він порадив нам здати ПЛР – тести.

Сергей и Снежана Бабкины
Сергій і Сніжана Бабкіни

Але, поки чекали результатів, у Сніжки піднялася температура. Я був цілий день на зйомках, у мене не було ніяких симптомів захворювання. На наступний ранок дружина прокинулася від сильного ломки тіла, у неї пропав нюх, і ми почали підозрювати щось недобре.

Сьогодні ми отримали позитивні результати тесту. Ми не робимо з цього ніякої таємниці, повідомили найближчому оточенню, з яким перебували в контакті. Якщо ви думаєте, що ковід це надумана загроза, то це не так. Бережіть себе!”, – написав Сергій.

Олена Кравець

Про те, що актриса захворіла на ковід – 19, повідомили в прес службі “Квартал – 95 “. У повідомленні говорилося, що Олена отримала позитивний результат, і не зможе взяти участь в зйомках нових випусків “Вечірнього Кварталу “.

Олена перенесла хворобу в легкій формі, і в суботу порадувала своїх фанатів, тим що її новий результат ПЛР тесту – негативний. “Я дуже рада, що закінчилася вся ця коронавірусна бяка. Велике дякую за підтримку “, – написала актриса.

Елена Кравец сообщила о своем выздоровлении
Олена Кравець повідомила про своє одужання

Марічка Падалко

Телеведуча заразилася на ковід – 19 від свого сина, який привіз вірус з собою з футбольних зборів. Марічка розповідає, що у Михайла кілька днів дерло горло і цей стан передався її старшій дочці. У неї кілька днів трималася температура тіла 40 градусів, але тоді вони ще не підозрювали, що це можуть бути симптоми коронавірусної інфекції.

Маричка Падалко со своей семьей
Марічка Падалко зі своєю сім’єю

Коли захворіла сама Маша, вони здали ПЛР – тести і результати були позитивні для телеведучої, її чоловік і молодша дочка отримали негативні результати, а у сина і старшої дочки були виявлені антитіла до ковід -19. “Зараз я перебуваю на етапі одужання, не так добре себе почуваю як під час прийому антибіотиків, але краще ніж в момент піку захворювання “, – розповіла Марічка про стан свого здоров’я.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини