fbpx

Чоловік арештований за те, що запихав леза бритви в тісто для піци

За даними поліцейського управління Сако в штаті Мен, чоловік був заарештований після того, як його зловили, коли він клав леза бритви в тісто для піци, яке потім продавалось клієнтам.

Інцидент в супермаркеті

Інцидент стався 6 жовтня, коли супермаркет Saco Hannaford, розташований в Сако, штат Мен, недалеко від Кеннебанкпорті і Портленда, повідомив поліцейське управління Сако про попереджений інцидент з фальсифікацією продуктів харчування.

Згідно із заявою поліцейського управління Сако, покупець купив тісто для піци Portland Pie Pie, а потім виявив всередині продукту леза для гоління.

Знайшли по камерах спостереження

Продуктовий магазин почав власне розслідування і переглянув записи з камер спостереження, які привели їх до Ніколасу Р. Мітчелл, якого вони зловили на відкритті декількох упаковок тесту для піци Portland Pizza Pie Doughs.

«Ніколас Мітчелл – колишній співробітник компанії« It’ll be Pizza company», яка виробляє продукцію для Portland Pie», – заявили в поліцейському управлінні Сако.

Швидко знайшли зловмисника

Влада негайно опублікувала фізичний опис Мітчелла, а також опис його машини в зверненні до громадськості із закликом допомогти їм якомога швидше вистежити підозрюваного. Вони змогли заарештувати його протягом двох годин приблизно в 50 милях від міста Дувр, штат Нью-Гемпшир, згідно з окремою заявою поліції, в якому повідомлялося про його арешт.

«Цього вечора Дувр, поліцейське управління штату Нью-Гемпшир, виявило Ніколаса Мітчелла і уклало його під варту на підставі неоплаченого ордера на його арешт у справі про лезі для тесту для піци Portland Pie», – йдеться в заяві поліцейського управління Сако.

Неясно, які були мотиви Мітчелла в цьому випадку і чи був він націлений на когомь конкретно.

Власники супермаркету зробили заяву, в якій попередили покупців, які придбали тісто для піци Portland Pie і сир Portland Pie, що продаються в гастрономі в будь-якому магазині Hannaford в період з 1 серпня 2020 р по 11 жовтня 2020 р., що вони не повинні вживати продукти і можуть повернути їх в магазин за повну вартість.

Клієнтам також рекомендується перевіряти складські приміщення, включаючи морозильні камери, на предмет продуктів, які могли бути куплені і заморожені протягом цього періоду.

Відкликали продукцію

«Hannaford Supermarkets відкликали весь сир Portland Pie і свіже тісто Portland Pie, що продаються у відділі гастрономів», – йдеться в заяві Hannaford. «Після того, що вважається подальшим зловмисним втручанням з використанням металевих предметів, вставлених в продукти Portland Pie, Hannaford видалив всі продукти Portland Pie з усіх полиць магазинів і призупинив поповнення продуктів на невизначений термін».

На щастя, повідомлень про травми або захворювання в зв’язку з цим інцидентом не надходило, і в даний час розслідування у справі триває.

Зловмисник пхав в піцу леза
Зловмисник пхав в піцу леза

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини