Підліток з двома видами раку без шансів на життя повністю вилікувався

Дерін Блеквелл одночасно хворів на лейкемію і рідкісну саркому з клітин Лангеранса. Його зцілення навіть лікарі вважають справжнім дивом.

Юного героя нашої сьогоднішньої статті звуть Дерін Блеквелл і в 2010-му, коли йому було 10, лікарі діагностували у нього лейкемію, простіше кажучи, рак крові. Звичайно, хлопчикові і його сім’ї було непросто прийняти цю звістку і не падати духом, але вже через півтора року після цього Блеквеллів ошарали іншою новиною — у дитини виявили вторинну і дуже рідкісну онкологію під назвою саркома з клітин Лангеранса.

В даний час цим захворюванням страждає всього 5 осіб в світі, проте ні у кого і ніколи обидва цих раку не протікали одночасно. Випадок Деріну став унікальним, адже він такий один на всі 7 мільярдів населення планети, хоча хорошого в цьому мало.

Дерін Блеквелл з батьками і братом
Дерін Блеквелл з батьками і братом

Лікарі повідомили батькам підлітка, що єдину надію на порятунок їхнього сина може дати трансплантація кісткового мозку. Так, навесні 2013-го йому зробили першу операцію, при цьому через деякий час були проведені ще кілька спроб пересадки.

У підсумку хірургічне втручання і неодноразові курси хіміотерапії не змогли зупинити прогресування як лейкемії, так і саркоми. До всього іншого, в результаті лікування в організм Деріна були занесені інфекції, які спровокували поступове відмирання тканин на пальцях.

Стан дитини продовжував погіршуватися, так що вже в грудні 2013 року медики перевели його в дитячий хоспіс, де він разом з сім’єю мав морально готуватися до кінця. Сам хлопчик спокійно прийняв цю думку, а коли і його батьки з братом пішли за прикладом Деріна, він нарешті знайшов душевний спокій.

сім'я Блеквелла
Сім’я Блеквеллів

Юний пацієнт навіть з позитивом почав будувати плани з приводу власних похоронів, попросивши у мами з татом, щоб в крематорій його відвезли під пісню «Move Your Feet» датської поп-групи Junior Senior на катафалку Вінстона Черчілля. Ще він хотів йти в свій останній шлях з рожевим ірокезом на голові, а рідні повинні були вбратися в маскарадні костюми.

На превелике щастя, доля розпорядилася інакше і задумки Блеквелла не справдилися. У січні 2014 го підліток побачив, що один з уражених пальців зажив, коли випадково зірвав з нього пов’язку. Після обстеження з’ясувалося, що Дерін поборов не тільки інфекції, але і рак. Більш того, після останньої трансплантації кісткового мозку до нього прижилися всі стовбурові клітини.

Дерін Блеквелл з мамою Каллі

Зараз герой статті повністю здоровий і він йде на шляху до того, щоб стати вегетаріанським шеф-кухарем. Напевно на це вплинули роки вживання м’якої лікарняної їжі. Його батьки, Каллі і Саймон, неймовірно щасливі тому, що перспектива рецидиву онкології з кожним днем зменшується, хоча кожен раз, коли син кашляє, у них до сих пір волосся стає дибки і їх, безсумнівно, можна зрозуміти.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини