Як жити довше: пиття імбирного чаю сприяє зниженню ризику раку та збільшує довголіття

Як жити довше? Найчастіше найпростіші звички дають найбільшу користь, і коли мова заходить про гарячий напій, який потрібно споживати для підвищення довголіття, тільки один виходить на перше місце.

Оскільки все більше людей починають сприймати своє здоров’я набагато серйозніше, перехід на здоровіші варіанти харчування зростає. На думку експертів у галузі охорони здоров’я, пиття імбирного чаю може мати численні користі для здоров’я. Через те, що він допомагає керувати високим кров’яним тиском, сприяє зниженню ваги та зменшує ризик виникнення серйозних захворювань, схоже, імбирний чай – це відповідь на збільшення тривалості життя.

Наявність різних антиоксидантів робить імбир суперпродуктом для підвищення довголіття. Насправді в імбирі міститься близько 25 різних видів антиоксидантів.

Користь імбирного чаю
Користь імбирного чаю

Антиоксиданти допомагають боротися з хворобами, що викликають вільні радикали в організмі, які захищають від безлічі ризиків для здоров’я, включаючи збереження здоров’я серця, запобігання артриту та зменшення ризику розвитку раку.

Літні люди, які мають проблеми з шлунково-кишковим трактом, повинні спробувати імбирний чай, який протягом століть використовується для полегшення травлення. Цей сорт чаю стимулює шлункові соки, які необхідні для здорового травлення. Це також розслаблює м’язи шлунково-кишкового тракту, що знімає такі симптоми, як здуття живота.

Літні люди з запорами, спазмами шлунка, печією або нудотою повинні спробувати випити чашку імбирного чаю перед кожним прийомом їжі, оскільки це може забезпечити значне полегшення. Здоровіший шлунково-кишковий тракт означає здоровіший організм і допомагає збільшити довголіття.

Секрет довголіття
Секрет довголіття

У дослідженні був виявлений вплив імбиру на рівень ліпідів. Вчені виявили, що при постійному вживанні імбирного чаю у людей відбулося значне зниження тригліцеридів, холестерину, ліпопротеїдів низької щільності (ЛПНЩ), ліпопротеїдів дуже низької щільності.

Переваги імбиру для довголіття можна побачити і в його перевіреній здатності забезпечувати захист від різних форм раку.

Численні дослідження визначили протиракові властивості імбиру. Дослідження з 30 осіб, які вживали два грами екстракту імбиру на день, показало значне зниження прозапальних сигнальних молекул в товстій кишці, що сприяло зниженню ризику раку кишечника.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини