Нормалізуємо тиск і зміцнюємо судини за допомогою простої вправи

Вправа східних довгожителів «Кулачок» допомагає нормалізувати тиск і поліпшити стан судин. Досить виконувати вранці і ввечері.

Ні для кого не секрет, що для гарного самопочуття потрібно працювати, а не ліниво відлежуватися і перебивати апетит чимось «смачненьким», але аж ніяк не корисним. При цьому варто відзначити, що ця сама праця може бути навіть мінімальною, як і вправа, про який ми сьогодні розповімо.

Яку користь вона несе

«Кулачок» — вправа східних довгожителів, що сприяє нормалізації тиску і поліпшенню стану судин. Здавалося б, як така проста дія здатна надавати настільки помітний ефект?

Справа в тому, що ритмічне стискування і розслаблення пальців рук позитивно впливає на кровообіг. Це, в свою чергу, добре позначається на роботі серця і серцево-судинної системи, в результаті підвищений артеріальний тиск приходить в норму. Крім того, «кулачок» зміцнює зв’язки кистей рук і його можна використовувати в якості профілактичної зарядки від артриту.

Техніка виконання

Прийміть вихідне положення — рівно встаньте і опустіть руки вздовж тіла. Приступаємо до виконання:

  1. Протягом 30-40 секунд стискайте і розслабляйте праву руку, якщо ви жінка, ліву — якщо ви чоловік.
  2. Близько 15 секунд відпочиньте.
  3. Повторіть те ж саме з другою кистю.
  4. Потім розставте руки в сторони так, щоб відносно підлоги вони були паралельні.
  5. Знову виконайте вправу.
  6. Після цього виставте руки перед собою.
  7. Повторіть зарядку.
  8. Завершальним етапом підніміть руки над собою і знову повторіть.
Вправа «Кулачок»
Вправа «Кулачок»

В цілому таке легке тренування займе у вас менше десяти хвилин, але результат ви відчуєте вже з перших днів. Оптимально робити вправу кілька разів на добу — вранці після підйому і ввечері перед сном.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини