Насамперед, для майбутніх грядок необхідно вибирати освітлене місце. Воно має бути під прямим сонячним промінням протягом усього дня. Полив необхідно здійснювати регулярно, не рідше одного разу на тиждень. При цьому молоді посадки слід зволожувати частіше, але не так рясно.
Потрібно стежити за тим, щоб верхній шар ґрунту не пересихав. Після поливу також рекомендується злегка розпушувати міжряддя. Звернути увагу потрібно і на загущеність посівів. Якщо морква росте надто близько одна до одної, на великі коренеплоди можна не чекати. Для цього потрібно проводити проріджування грядок. Робити це необхідно тоді, коли рослина утворила перші справжні листочки.
Відстань між кущами має приблизно дорівнювати трьом сантиметрам. Також цій культурі потрібні періодичні підживлення. Для цієї мети найкраще підійде добриво під назвою “Калімаг”. Перший раз його слід внести через три тижні після перших сходів.
При цьому найкраще поєднувати його з карбамідом та суперфосфатом: у десять літрів води додаємо по одній столовій ложці кожного засобу, ретельно перемішуємо та поливаємо моркву під корінь.
Наприкінці липня як добриво використовуємо деревну золу. Одну склянку просіяної золи заливаємо відром води, настоюємо протягом доби та використовуємо для кореневого внесення.
Такі прості правила та рекомендації забезпечать вам щедрий врожай солодкої моркви, яка легко пролежить в погребі всю зиму.