Смородина – доволі популярний чагарник, який багато дачників прагне посадити на своїй ділянці. Нічого складного в тому, аби пояснити таку популярність, немає. Плоди цієї культури позитивно впливають на здоров’я людини, а в осінній сезон, коли всі навколо хворіють, варення та чаї на основі смородини можуть покращити імунітет і надати організму потрібні для захисту вітаміни й корисні мікроелементи.
Добриво для смородини
Для удобрення кущів використовують нітроамофоску – мінеральний комплекс, в якому є всі потрібні смородині мікроелементи. Таке добриво універсальне, адже підійде для будь-якого ґрунту й області. Крім того, воно може використовуватись по-різному – і для рідкого, і для сухого удобрення кореневої системи. Після використання підкормки ви можете зібрати солодкі та більші ягоди.
Оскільки добриво повільно вимивається з ґрунту, воно має довгострокову дію. Нітроамофоска чудово покращує ріст і розвиток смородини, адже дає їй усі потрібні для цього вітаміни й мікроелементи – азот, фосфор і калій. Підкормка може стимулювати молоді пагони, а також листя навесні. Це сприяє швидкому відновленню виснаженого після зими куща та активному формуванню нових пагонів і плодів.
Для сухого удобрення гранули потрібно прикопати навколо стовбура. На один середній кущ потрібно не більш як 35 грамів добрива. Для рідкого добрива потрібно розвести 25-30 грамів підкормки у 10 літрах води. Ця доза є максимальною для дорослої рослини.