У нас в країні більшою мірою поширені такі сорти як ревінь хвилястий та ревінь чорноморський. Вони добре адаптовані під наші кліматичні умови, тому на одному місці рослина може існувати до 15 років.
Ця культура хоча й не вимоглива до світла, все ж таки краще розвивається на добре освітлених ділянках. А от стосовно температури повітря, можна сказати, що вона холодо та зимостійка, тому що її коріння з часом стає дуже могутнім.
Ревінь вимогливий до вологи, але не переносить, близького стояння ґрунтових вод. Тому, якщо ви вперше його садите, слід дотримуватися всіх інструкцій вирощування.
Які ж сорти можна висадити на дачній ділянці?
Обирати сорти ревеню треба враховуючи такі критерії: скоростиглість, довжина та забарвлення ніжок, смак.
Ранньостиглі сорти
- Вікторія
- Крупночерешковий
- Московський 42
- Тукумський 5
- Малахіт
Середньостиглі сорти
- Обской
- Огрський 13
- Б’юті
- Зарянка
- Цукатний
Розмножують ревінь, як вегетативним способом, так і насінням. Саджати рослину краще на тих ділянках, на яких у попередньому сезоні росли коренеплідні овочі, картопля та бобові.
Підживлення мінеральними добривами здійснюють не частіше 2 разів за сезон: перший раз – ранньою весною перед обробкою ґрунту, а другий раз – вже після збирання насіння.
Збирати врожай треба на 2 чи 3 рік. Ніжки довжиною 20 см знімають не більше 3 штук з рослини, починаючи з травня. Збір врожаю припиняють у кінці липня – на початку серпня.
Восени після прибирання відмерлого листя необхідно підживити та підпушити ґрунт.