У липні місяці у будь-якого дачника дуже багато турбот на ділянці. Потрібно підтримувати багато рослин корисними добривами, збирати та переробляти врожай, частково готувати ділянку до наступного сезону.
У цей час багато квітів знаходяться у фазі цвітіння, тому ділянки пахнуть і виглядають просто приголомшливо. Сьогодні ми розповімо, які роботи чекають на будь-якого дачника в липні, щоб ви нічого не забули і не пропустили.
Обов’язково підгодовуємо, поливаємо малину, збираємо смачні ягоди, і починаємо готуватися до того, що кущі попруть другою хвилею плодоношення;
Плодові дерева, такі як яблуні та груші, необхідно обробляти від захворювання під назвою парша;
Черешні та вишні потрібно обробити від шкідників та захворювань на наступний рік, щоб дерева переходили до зимиу повними здоров’я та сил;
Часник і цибуля в липні наливає головки, тому в цей час необхідно видаляти стрілки, вносити підживлення та урізати полив. Якщо липень видається дощовим, доведеться дуже часто розпушувати землю навколо цих рослин, оскільки в липні земля навколо цибулі та часнику повинна бути сухою.
Огірки та томати необхідно підгодовувати відповідно до чіткого плану – менше азоту та органіки, більше калію. Відмінно підійде розчин із деревної золи. Ближче до середині-кінцю місяця вже збиратимемо великий урожай, щоб солити та маринувати овочі на зиму.
Грядки з полуницею необхідно навести в порядок. Тут ми зберемо останні ягідки у цьому році, потім потрібно пообривати всі вуса з рослини, а також пошкоджене та старе листя.
Обов’язково потрібно підгодувати кущики для наступного року. Для цього підійде трав’яний настій або дріжджове підживлення.
Обов’язково потрібно приділити увагу квітковим рядам – потрібно привити хризантеми, підв’язати гладіолус та жоржини.
Потрібно почати щедріше поливати картоплю та капусту. Картопля під час цвітіння, а капусту, коли вона почне зав’язувати качани.
У липні потрібно зібрати аґрус та смородину. Настав час варити смачні компоти, морозити ягоди та варити варення.