Ллю по 0,5 літра цього під кабачки, і врожай попер: намаринувала на зиму 100 банок за рецептом Клопотенка

Саме у липні кабачки дають нам свій рясний урожай. Щоб забезпечити здоровий ріст рослин, активне цвітіння та високу врожайність, важливо дотримуватися правильного догляду.

Полив відіграє ключову роль у вирощуванні кабачків. У посушливе літо поливайте рослини через день, але стежте, щоб ґрунт не заболочувався. Використовуйте лише теплу воду, оскільки холодна може викликати стрес рослини та гниття плодів.

Зверніть увагу на кореневу систему кабачків. Якщо вона оголюється через часті поливи, присипте її перегноєм. Це захистить коріння та забезпечить додаткове живлення.

Підживлення – важливий аспект догляду. Під час цвітіння обприскуйте листя розчином борної кислоти (одна столова ложка на десять літрів води). Це сприятиме інтенсивнішому росту плодів, зробить їх великими, соковитими та солодкими.

У період дозрівання плодів підгодовуйте кабачки настоєм коров’яку, розбавленим водою у пропорції один до десяти. Можна додати до нього пару столових ложок золи. Проводьте підживлення раз на тиждень, починаючи з періоду цвітіння.

Городники поділилися ефективними методами догляду за кабачками в липні
Городники поділилися ефективними методами догляду за кабачками в липні

Не забувайте про регулярний догляд за рослиною. Видаляйте сухе або гниле листя, щоб запобігти поширенню хвороб. Збирайте дозрілі кабачки кожні 2-3 дні, щоб уникнути перезрівання та стимулювати подальше плодоношення.

Дотримуючись цих рекомендацій, ви зможете зібрати чудовий урожай кабачків. Такий комплексний догляд допоможе захистити рослини від хвороб та шкідників, збільшить кількість та якість плодів, і неодмінно порадує вас наприкінці сезону багатим врожаєм смачних та корисних овочів.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини