Кожна господиня знає і любить салат “Мімоза”, оскільки він доречний на будь-якому столі, і на звичайну вечерю, і на родинний збір, і на святковий стіл. Салат виглядає святково, має багато шарів і при цьому його просто готувати, а інгредієнти недорогі.

Але, погодьтеся, ми вже так багато років його готуємо, що цей салат трохи набрид. Тому господині придумали більш оригінальний спосіб, як “оновити” цю класику.
По-перше, треба замінити рибу. У цьому рецепті ми взагалі не будемо використовувати консервовану рибу, а візьмемо скумбрію холодного копчення. Її треба почистити від шкірки та кісточок та нарізати дрібним кубиком. Щоб можна було одразу при куштуванні захопити рибку, спочатку треба укласти картоплю, і вже другим шаром рибу.

Також господині між морквою та білком яйця додають шар тертого плавленого сирка. Він додає додаткової ситності та незвичного, вершкового смаку.
А якщо ви не дуже любите майонез або намагаєтеся зробити страву менш калорійною, господині радять приготувати натуральний білковий майонез, який буде не гірший за класичний варіант.
- Візьміть 3 білки варених яєць і 1 жовток.
- Додайте 1 столову ложку лимонного соку, 1 чайну ложку негострої гірчиці, пів чайної ложки соєвого соусу та щіпку солі.
- Все це перебийте блендером.
- Якщо виходить дуже густа маса, додайте трошки води, щоб консистенція була, як у майонезу.
Хто пробував цей рецепт, зазначає, що в салаті практично не відчутно різниці, майонез це чи соус на яйцях. Все одно виходить дуже смачно і менш калорійно.