Забула про жовте пір’я на цибулі після простої “агрономівської” підкормки: 1 ложка на відро води робить диво

Городники знають, що жовте пірʼя на цибулі – знак, що варто її підживити. Завдяки правильній підгодівлі листя зберігає свій зелений колір, а цибулина під ним зростає ідеальною.

Жовте пірʼя на цибулі завжди непокоїть дачників, бо це реальний сигнал, що з рослиною щось не так. Часто це говорить про те, що вашим посадкам не вистачає поживних речовин, особливо калію та бору, або ж є проблеми з ґрунтом чи навіть якісь хвороби. Аби не чекати, поки урожай зіпсується, а всі зусилля, що були вложені у вирощування, зійдуть нанівець, досвідчені городники радять. терміново (!) підживити грядки.

Для приготування вам знадобиться лише 1 столова ложка деревної золи, 1 грам борної кислоти та малесенька дрібка марганцівки (тут обережно, беріть на кінчику ножа) на 10 літрів води. Це перевірена суміш, яку використовують ще з радянських часів. Зола в цьому рецепті грає роль джерела калію, борна кислота потрібна для зміцнення тканин рослини, щоби пірʼя не ламалися і не втрачали колір. А марганцівка “підстраховує” від грибкових інфекцій.

Городники пояснили, як уникнути жовтого пірʼя на цибулі
Городники пояснили, як уникнути жовтого пірʼя на цибулі

Перед внесенням підживлення ґрунт краще трохи зволожити звичайною водою. Так коріння легше засвоїть усі поживні речовини з розчину. Ну а поливати потрібно під самісінький корінь, намагаючись не потрапляти на саме пірʼя. Одного такого підживлення рослинам вистачить “з головою”. Скоро ви побачите, що пірʼя знов зеленішає прямо на очах. Така собі городня “магія”.

Особливо варто звертати увагу на такі зміни у липні, коли спека посилюється, а рослинам стає все важче тягнути поживні речовини з ґрунту. Пожовтіння в цей період – часта проблема. Якщо її не зупинити вчасно, цибулина не отримає всього, що їй потрібно, і в підсумку виросте дрібною або навіть почне загнивати при зберіганні.

Цей нехитрий розчин – як швидка допомога для рослин. Кожен городник знає, що перевірені часом засоби працюють не гірше, а іноді навіть і краще за новітні розчини та розрекламовані добрива. Кілька простих інгредієнтів взмозі врятувати ваш врожай без особливих зусиль Користуйтеся!

Популярне