Даю 1 ложку на відро води та земля як нова, здорова, родюча, жива – для великого врожаю на роки

Після збору врожаю ґрунт залишається виснаженим. Щоб рослини в ньому і дали могли гарно рости та тішити вас хорошим врожаєм, його треба відновити. Зробити це можна дуже легко.

Якщо ґрунт втомився, став бідним, погано тримає вологу й легко уражається хворобами, йому потрібне “лікування”. І зробити це не складно – вистачає ложки підживки на відро води. Такий простий розчин знезаражує землю, знищує грибкові інфекції, відлякує шкідників, але не впливає на корисну мікрофлору. Результат такого підживлення можна буде помітити вже наступного сезону, а при регулярному використанні цього методу врожайність лише зростатиме.

Основою підживки є звичайна сироватка чи кефірна закваска (беріть те, що знайдете). Потрібно близько літра. Це свого роду активатор, який “стимулює” корисні бактерії в ґрунті, а ще допомагає іншим компонентам краще діяти в ґрунті. Після такого поливу кількість шкідливих мікроорганізмів поступово зменшується, а хороші навпаки з часом розмножуватимуться. Це підготує ваші грядки до наступного сезону та легко збільшить їх врожайність у 1.5-2 рази.

До закваски потрібно додати столову ложку меленої кориці. Вона не тільки файно пахне у випічці, а ще й знищує інфекції та грибки у ґрунті, відлякує мурах та деяких інших шкідників. А ще кориця дуже поживна. В ній міститься чимало амінокислот, мінералів та вітамінів. Корисні вони не лише для людини, але й для рослин. Вони поступово “годують” землю, а та своєю чергою віддаватиме поживні речовини рослинам, які ви посадите на грядках.

Третій компонент – столова ложка куркуми. Ця спеція також гарно стримує грибкові хвороби, зокрема сіру гниль і фітофтороз. Куркума також діє дуже м’яко, тому не шкодить городу, але дуже ефективною. І мікроелементів з вітамінами у ній теж є чимало. Вони поступово накопичуються у ґрунті, звідки їх могтиме забирати городина.

Популярне