Використовую восени тільки ці 2 добрива: перевірені досвідом і 37-річним стажем у городництві. Просто диво!

У кожного досвідченого городника існують власні правила та лайфхаки для покращення врожайності у сезон. Найчастіше причиною цих високих показників є правильно підібрані добрива.

Для покращення структури ґрунту на своїй грядці потрібно використовувати спеціальні добрива. Так, наприклад, городники рекомендують звернути увагу на мідний купорос та сечовину.

Добриво для врожайності

Мідний купорос допомагає боротись із грибковими хворобами. Така підкормка здатна зруйнувати білки мікроорганізмів та сповільнити обмін речовин. У результаті спори грибів не можуть дихати й проростати, а тому починають гинути.

Експерти розповіли про 2 найефЕксперти розповіли про 2 найефективніші добрива для покращення врожайності на городіективніші добрива для покращення врожайності на городі
Експерти розповіли про 2 найефективніші добрива для покращення врожайності на городі

Покращення структури ґрунту – наступний плюс такого добрива. Мідь у складі підкормки є важливим мікроелементом для рослини. Часто мідний купорос використовують для обробки ділянки перед посівом. Це дає рослинам додатковий захист від хвороб і шкідників, а також додаткове підживлення.

Що стосується сечовини, то вона відіграє важливу роль у розвитку рослини. Білок у кожній клітині утворюється за участі азоту. Таке добриво може стимулювати рясний ріст зеленої маси. Крім того, підкормка допомагає культурі перенести зимові морози, пересадку та несприятливі навколишні умови.

Експерти розповіли про 2 найефективніші добрива для покращення врожайності на городі
Експерти розповіли про 2 найефективніші добрива для покращення врожайності на городі

Що вже казати про підвищення врожайності! Обприскування розчином сечовини максимально підвищує врожайність томатів, огірків та капусти. Крім того, підкормка підтримує захисні рослинні ресурси. Сечовина дає рослинам захист від хвороб і шкідливих мікроорганізмів.

Проте, надмірне використання вказаних добрив може стати небезпечним для ваших рослин. У результаті внесення великої кількості підкормок ви можете стимулювати утворення газоподібного аміаку. Він може порушити кореневу систему та зашкодити вашому організму.

Популярне

Подібні новини