Редиску на городі більше не саджаю: дізналася про 4 причини, через які від неї немає ніякої користі

Ви точно чули про важливість редиски у здоровому харчуванні. Але виявляється, що цей овоч може не приносити ніякої користі, а іноді навіть навпаки. То чи варто саджати її на власному городі?

Редиска — це весняна класика, яку можна побачити ледь не на кожній грядці. Цей хрусткий, яскравий та соковитий овоч наче створений для того, щоб поповнювати дефіцит вітамінів після зими. Особливо в редисці багато вітаміну C та клітковини. Спеціалісти зазначають, що вона може покращувати травлення, імунітет і навіть зменшувати ризики розвитку деяких видів онкології. Причина такої “суперсили” редиски ховається у її складі.

Усього одна склянка цього овочу на день — і вже майже десята частина добової норми вітаміну С у кишені. А ще в ній є фолієва кислота, калій, кальцій, марганець. Тобто цілий набір для підтримки здоров’я. А ще редиска містить дуже мало калорій та багато води, тому часто стає помічницею тим, хто прагне схуднути. Тож саджати її варто, але все ж не всім. Є випадки, коли від редиски людина отримає більше шкоди, ніж користі.

Господині пояснили, чому редиска не приносить користі
Господині пояснили, чому редиска не приносить користі

У перше чергу обачними потрібно бути людям, які мають проблеми зі щитоподібною залозою. А в Україні таких, на жаль, є чимало. А редиска містить речовини, що можуть гальмувати вироблення гормонів. Особливо це стосується людей, які вже приймають відповідні таблетки, щоб частково чи повністю замістити залозу.

Також редиска не надто добра і для тих, хто часто має здуття живота. Вона сама по собі досить здатна провокувати вироблення газів, тож за наявності відповідних проблем може тільки погіршувати ситуацію. Особливо, якщо з’їсти її забагато або натщесерце. Тобто людям з чутливим шлунком редиску краще не їсти. Власне, в цю ж категорію варто приплюсувати виразку та підвищену кислотність, які цей овоч теж може посилювати.

Популярне

Подібні новини