Вибираємо улюбленця: найкраща порода собак для вашого здоров’я та особистості

Домашні тварини не тільки пропонують любов і прихильність, але вони можуть допомогти зберегти вашу імунну систему міцною, зменшити депресію, навіть знизити артеріальний тиск. Звичайно, частиною пошуку правильної собаки є пізнання себе.

Потрібна мотивація? Прогулянкові породи

Якщо вам потрібен невеликий стимул, щоб трохи позайматися – можливо, ви страждаєте гіпертонією, високим рівнем холестерину, діабетом або серцевими захворюваннями – подумайте про собаку, яка захоплюється ходьбою, наприклад, Акіта Іну, Ередалес або Американські ескімоські собаки. Маленькі цуценята, такі як померанці та іграшкові пуделі, також насолоджуються прогулянками, але їм потрібні набагато коротші прогулянки, ніж великим породам.

Акіта Іну люблять довгі прогулянки

Собаки, які люблять дітей

Практично будь-який вид собак може виявитися чудовим супутником для дитини, але є деякі породи, які особливо відомі своєю любов’ю до дітей. Біглі добре підходять для маленьких дітей, які люблять кататися та грати, такси чудово підходять для ніжних дітей старшого віку, тоді як лабрадорські ретривери та сенбернари обожнюють мати дітей будь-якого віку, з якими можна грати та захищати.

Біглі славляться своєю любов'ю до дітей
Біглі славляться своєю любов’ю до дітей

Породи від стресу і депресії

Будь то грайливість мопса чи впевненість у собі Шиба-іну, якщо у вашому житті є правильна собака (або собаки), це може допомогти вигнати стрес, полегшити депресію і просто зробити вас щасливішим. Додайте сюди витонченысть «усмішки» вашого цуценя, коли він бачить вас, його безсмертну радість у житті та відданість, і не дивно, що люди та їхні собаки так багато років любили один одного!

Мопси рятують від депресії
Мопси рятують від депресії

Щенята для мешканців квартир

Якщо ви живете в квартирі, ви, мабуть, шукаєте собаку, яка не схильна гавкати без причини, і якій також потрібні лише помірні фізичні вправи, які дає коротка прогулянка містом. В такому випадку подумайте про англійських спанієлів, бедлінгтонських тер’єрів чи кавалерських спанієлів Кінг Чарльза. Невелика прогулянка або хороша партія гри в приміщенні – це все, що потрібно гаванцям, аффенпінчерам чи чихуахуа, хоча ці собаки можуть бути більш голосистими.

Англійським спанієлям подобається жити у квартирах
Англійським спаніелям подобається жити у квартирах

Собаки для алергіків

Оскільки у всіх собак у слині є білок і лупа (лусочки мертвої шкіри), на які у деяких людей може бути алергія, не існує такого поняття, як гіпоалергенна собака. Однак деякі собаки виробляють менше лупи, а інші менше линяють, і тому не скидають стільки хутра, обтяженого лупою, навколо будинку. Деякі собаки, яких алергіки можуть розглянути, включають шнауцерів, пуделів, бішон-фрі і португальських водяних собак.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини