Загадкові посилки з країни висхідного сонця: Америка звинувачує Китай в біотероризмі

Люди з усіх куточків Америки отримали підозрілі посилки з насінням, які, схоже, надходять з Китаю. Влада почала бити на сполох, і звинуватили Китай в біотероризмі.

Міністерство сільського господарства США і представники сільського господарства США випустили попередження про незапрошених партіях іноземних насіння і порадили людям не садити їх. Чиновники занепокоєні тим, що таємничі насіння, які, мабуть, відбулися в Китаї, можуть бути інвазивними видами рослин.

Новини CBS підтвердили, що жителі в усіх 50 штатах повідомили про отримання підозрілих посилок з насінням.

загадкові насіння

Представники державних органів сільського господарствапопереджають: “Інвазивні види завдають шкоди навколишньому середовищу, витісняють або знищують місцеві рослини і комах і завдають серйозної шкоди сільськогосподарським культурам. Вживання заходів щодо запобігання їх інтродукції є найбільш ефективним методом зниження ризику зараженняінвазивними видами рослин“.

“На даний момент у нас недостатньо інформації, щоб знати, чи є це обманом, жартом, інтернет-шахрайством або актом сільськогосподарського біотероризму “, – кажуть чиновники.«Небажані насіння можуть бути інвазивними і викликати невідомі захворювання у місцевих рослин, шкодити худобі або загрожувати довкіллю».

Насіння з Китаю

Міністерство сільського господарства США збирає посівні пакети від людей, які їх отримали, і буде перевіряти їх вміст, щоб з’ясувати, чи містять вони що-небудь, що може мати відношення до сільського господарства США або навколишньому середовищу.

А поки немає результатів тестування насіння, то департамент сільського господарства просить не саджати їх у землю.Так як чиновники побоюються, що такі посилки висилалися з Китаю цілеспрямовано.

«Ми не знаємо, що це таке, і ми не можемо ризикувати будь-яким шкодою для сільськогосподарського виробництва в Сполучених Штатах.У нас найбезпечніші і рясні запаси продовольства в світі, і ми повинні підтримувати їх таким чином ».

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини