Анестезія – це ліки, які пацієнтові вводять перед операцією, щоб знеболити область операції.
Але міфи, пов’язані з анестезією, викликають у пацієнтів необгрунтоване занепокоєння. Ось шість фактів, які ви повинні знати про це:
Міф 1
Якщо є прорахунок дозування, естетика може припинитися до того, як операція закінчиться.
Правда. Не існує методу розрахунку дози анестезії. При необхідності його можна збільшити. Отже, анестезія не може припинитися до закінчення операції.
Міф 2
Анестезіологи залишають операційну після початку операції.
Правда. Анестезіологи залишаються в палаті до тих пір, поки операція не закінчиться і пацієнт не прийде до тями. Анестезіолог проводить ретельний моніторинг життєво важливих органів пацієнта під час операції, і будь-які неприйнятні зміни обробляються відповідним чином. Він / вона також супроводжує пацієнта в післяопераційну палату.
Міф 3
Ризик анестезії менше, якщо це невелика операція.
Правда. Хірургія – це тільки один фактор, що визначає результат анестезії. Іншим важливим фактором є супутня патологія пацієнтів. Наприклад, біопсія пацієнта з дуже поганий серцевої функцією є процедурою високого ризику.
Міф 4
Побічні ефекти під час операції викликані передозуванням анестезії.
Правда. Це неоднозначне заяву. Є багато факторів, відповідальних за несприятливий результат операції. Деякі фактори, що впливають на несприятливий результат – це загальний стан пацієнта, тип і тривалість операції.
Міф 5
Терпіння болю допоможе підвищити імунітет.
Правда. Між болем і імунітетом немає кореляції. Фактично, посилення болю може призвести до підвищення рівня гормонів стресу, що недобре.
Міф 6
Спинальная / епідуральна анестезія викликає біль в спині.
Правда. Багато досліджень прийшли до висновку, що немає ніяких доказів, що підтверджують це. Багато вагітні з побоювання захворіти спиною відмовляються від спінальної анестезії. Насправді, спінальна анестезія – найбезпечніший варіант для вашої дитини під час кесаревого розтину, якщо немає протипоказань.