Бариста відмовився обслуговувати клієнтку без маски і отримав за це 100 тисяч доларів

Коли в кав'ярню прийшла клієнтка без маски, бариста відмовився її обслуговувати. За свою принципову позицію молодий хлопець отримала щедру винагороду, сам того не очікуючи.

Героя нашої сьогоднішньої статті звуть Ленін Гутьєррес, він мріє стати професійним танцюристом, а поки працює в кав’ярні «Starbucks» в Сан-Дієго. Зовсім недавно в заклад прийшла клієнтка без маски з урахуванням того, що це обов’язкова карантинна міра для періоду пандемії.

Спочатку молодий чоловік попросив відвідувачку Ембер Лін Гілес надіти маску, на що вона відповіла, що їй це не потрібно. Тоді Гутьєррес відмовився її обслуговувати і збирався показати правила роботи кав’ярні, проте жінка почала обурюватися і «проклинати» баристу. Крім того, вона сфорографіровала його, запитала ім’я і навіть зателефонувала керівництву зі скаргами на працівника.

Ембер Лін Гілес

Але і на цьому гнів Ембер не закінчився. Незабаром вона опублікувала фото героя статті в соцмережах з таким підписом:

«Познайомтеся з бариста зі «Starbucks», який відмовився обслуговувати мене через те, що я була без маски. Наступного разу я почекаю поліцію і принесу медичну довідку».

Дивно, проте реакція на пост була зовсім не такою, як очікувала жінка. На підтримку хлопця виступили тисячі користувачів мережі, адже за законом штату Каліфорнія, де стався інцидент, люди зобов’язані носити маски в громадських місцях.

Щоб віддячити 24-річного Гутьєрреса за його принципову позицію, американці відкрили збір коштів на одній з благодійних платформ. Станом на вчорашній день для молодої людини було зібрано вже майже 98 тисяч доларів.

Гутьєррес дякує всім небайдужим

Хлопець подякував усім небайдужим за такий неймовірний відгук, сказав, що витратить ці гроші на свою мрію стати танцюристом, а також закликав людей бути добрішими один до одного. Такого Ембер точно не очікувала.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини