Відомі українки, які змінили своє обличчя за допомогою пластики (+ фото)

Сучасна естетична медицина пропонує безліч способів виглядати краще, красивіше і доглянуто. Безліч сучасних жінок користуються цими перевагами, але деякі українські селебрітіс явно переборщили в своєму бажанні бути ідеальними.

Світлана Лобода

Екс “Віа Гра ” каже, що її зовнішній вигляд це подарунок від батьків. Актриса заперечує пластику обличчя. Вона стверджує що досягти ефектного зовнішнього вигляду їй допомогли досягти тренування і регулярні процедури по догляду за обличчям.

Співачка Світлана Лобода
Співачка Світлана Лобода

Співачка щаслива володарка ідеального “хірургічного ” носа. Хоча її власний був з горбинкою. І поки Світлана заперечує будь-які хірургічні втручання, пластичний щелепно-лицьовий хірург висловлює свою думку: “За більш ранніми фото видно, що у співачки безсумнівно зроблена ринопластика, і можливо були збільшені губи. Я бачу аугментацію в деяких зонах нижньої і середньої третини обличчя “.

Співачка Світлана Лобода
Світлана Лобода

Таїсія Повалій

Зміни зовнішності золотого голосу України не обговорювали тільки ледачі. В Інтернеті з’явилося багато фотографій співачки до і після пластики. Таїсія стала першовідкривачем носогубного гелю у вітчизняному шоу бізнесі. Вона одна з перших селебрітіс закачала цей чудо гель в носогубні складки, що б прибрати зморшки, які знаходяться біля рота. Далі співачка зважилась на ринопластику і зменшення кінчика носа. Відомо, що заслуженій артистці довелося викласти кругленьку суму за послуги пластичних хірургів і стоматологів.

Співачка Таїсія Повалій
Співачка Таїсія Повалій
Таїсія Повалій
Таїсія Повалій

Юлія Тимошенко

Глава політичної партії “Батьківщина ” Юлія Тимошенко ще та модниця, вона стежить за собою і любить вдаватися до послуг естетичної медицини: забираючи собі носогубні і міжбровні зморшки. Експерти стверджують, що Леді Ю користується процедурами мезотерапії. Для такого прекрасного натурального волосся потрібно робити по 4000 ін’єкцій в голову – це курс для волосся розрахований на 1 рік. Хірург каже, що, скоріше за все, Юлії робили кругову підтяжку обличчя і рівняли ніс, а також робили ін’єкції для губ.

Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини