Фініки. Подарунок природи людству від анемії, гіпертонії і захворювань мозку

Фініки можуть похвалитися численними корисними для здоров'я властивостями і поживними речовинами. Які позитивні ефекти вони надають організму? Коли ви повинні їх їсти? Нижче про все - докладно.

Насправді позитивний вплив фініків на організм неможливо переоцінити. Крім того, що вони є корисним замінником солодощів, так і ще несуть в собі стільки корисних речей, що дієтологи радять вживати їх в невеликій кількості кожен день!

Финики
Фініки

Суцільна користь для організму

Фініки багаті клітковиною і тому полегшують травлення і запобігають запорам. Фрукти також багаті вуглеводами, які поповнять ваші енергетичні запаси!

Ще один плюс в тому, що фініки є відмінним джерелом заліза, мінералу, який допомагає вашому тілу дихати і сприяє транспортуванню кисню від легенів до органів. Більш того, фініки відмінно підходять для зору; дійсно, вони містять зеаксантин, який корисний для нашого зору і запобігає його погіршенню, а також лютеїн, важливий компонент пігменту, який міститься в макулі, частині ока.

Фініки також містять кальцій у великій кількості, що може запобігти діареї. Вони також зміцнюють імунну систему.

Анемія і гіпертонія, йди

Фініки багаті поживними речовинами і, як пояснено вище, залізом теж. Залізо є незамінним мінералом, так як воно допомагає зменшити розвиток анемії. Насправді в 100 грамах фініків міститься 0,90 грама заліза. По-друге, фініки є хорошим джерелом калію, який може запобігти інсульту.

Вживання в їжу фініків також є способом запобігання артеріальної гіпертонії, оскільки в них мало натрію і багато калію. Вони також надають позитивний вплив на серце, так як фініки можуть зменшити накопичення жиру в артеріях. Не в останню чергу, фініки стимулюють нервову систему і мозок.

Употребление фиников
Вживання фініків

Скільки фініків можна з’їдати

Важливо пам’ятати, що якщо у вас діабет або ви страждаєте ожирінням, рекомендується уникати засушених фініків, які містять більше цукру, ніж їх свіжий аналог. Споживання свіжих фініків менш калорійне, ніж вживання сушених сортів. Крім того, в середньому трьох фініків в день достатньо для отримання довгострокової користі.

Вживання фініків до настання зими підвищить опірність вашого організму зовнішнім агресорам. Більш того, багата фініками дієта зменшить біль і кровотечу під час пологів і допоможе вашому тілу відновитися після пологів. Гарна причина регулярно включати їх в свій раціон. Нарешті, фініки є хорошим джерелом енергії, тому не соромтеся перекушувати ними між прийомами їжі.

 

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини