Чи замислювались ви колись про те, чому одяг та інші речі після прання мають неприємний запах, а машинка сильно шумить? Річ у тім, що на внутрішніх елементах побутової техніки осідають залишки пральних засобів, а в результаті утворюється пліснява. Візьміть звичайний столовий оцет і харчову соду. Запустіть порожню машинку на режим гарячого прання, попередньо заливши у відсік для порошку склянку оцту. Коли вода нагріється, зупиніть цикл на годину, аби кислота розчинила наліт.
Як очистити пральну машину
Після цього потрібно додати в барабан половину склянки оцту та завершити процес прання. Після цього протріть гумову манжету ганчіркою, аби прибрати залишки бруду. Раз на місяць потрібно повторювати процедуру, аби пральна машина пахнула свіжістю, а речі були чистішими. Крім того, не варто одразу ж після прання закривати дверцята. Залишайте їх прочиненими, аби волога встигла випаруватись.

Та це лише початок. До прикладу, фільтр пральної машини потрібно очищати кожні три місяці. Цей елемент побутової техніки знаходиться в нижній частині передньої панелі. Відкрийте кришку, підставте таз і викрутіть пробку. Побачивши, скільки там волосся, піску та пилу, ви здивуєтесь. Промийте фільтр під краном і поверніть його на місце.

Якщо ж пральна машина почала вібрувати, то варто перевірити, чи не перенавантажуєте ви її. Надмірна кількість речей погіршує центр ваги, що шкодить внутрішнім механізмам. Для ароматизації потрібно додати у відсік для кондиціонера кілька крапель ефірної олії лаванди або цитрусових. Але не перестарайтесь, аби олія не залишила плями на світлих тканинах.