Крім того, герань здатна очищати повітря в тому приміщенні, де вона знаходиться, а також відлякувати комарів та попелиці.
До того ж, це рослина дає нам можливість довго насолоджуватися її яскравими кулястими суцвіттями завдяки тривалому періоду їх цвітіння. Як доглядати за гераню і чим можна її підгодувати?
Ось основні правила догляду: Масивність цвітіння цієї рослини залежить від кількості одержуваного ним сонячного світла.
Ідеальні показники температури для герані від 18 до 21 градуса.
Поливати квітку слід трохи теплою відстояною водою в міру висихання ґрунту. Тобто в середньому 1 раз на 3 дня в літній період та 1 раз на 10-14 днів взимку.
Обрізку герані потрібно проводити 1-2 рази на рік-так вона буде краще цвісти.
Також важливо періодично підгодовувати вашу рослину.
Способів підживлення та видів добрив існує безліч. Ви можете купити їх у будь-якому магазині для саду та городу або ж приготувати самі.
Візьміть 2 зубчики неочищеного часнику та половину цибулі з лушпинням (разом із першим шаром). Додайте 1 таблетку бурштинової кислоти, 1 таблетку вітамінів групи В та 5 таблеток гліцину. Все це складіть у чашу блендера, додайте приблизно 1 склянку теплої води та збийте до однорідної маси.
Процідіть розчин і додайте ще води, щоб загальний об’єм став 1 літром. Не зберігайте розчин довго, оскільки він містить органічні речовини. Поливайте герань під корінь один раз на місяць – достатньо 3 чайні ложки для однієї рослини. Після підживлення зачекайте, поки ґрунт висохне, і тільки потім поливайте його звичайною водою.