Препарат має інсекто-акарицидну дію і найбільшу ефективність демонструє проти колорадського жука, а також проти гусениці, плодожерки, білянки, совки, вогнівки та павутинного кліща.
Завдяки екзотоксинам, які виділяються бактерією, у комах починається дуже сильне отруєння. До того ж цей екзотоксин проникає в листя рослин, і комахи отримують отруєння при контакті з поверхнею зеленої маси. Це забезпечує тривалий ефект цього інсектициду. Препарат при цьому абсолютно безпечний для людини, а коренеплоди можна вживати вже наступного дня після обробки.
Якщо плоди зріють на гілках, після обробки потрібно почекати 4-5 діб для безпеки і сміливо вживати їх. Оскільки препарат містить живі бактерії, найкраще проводити обробку ввечері, щоб бактерії встигли освоїтися на листі і не згоріли відразу під сонячними променями. Для кращого ефекту рекомендуємо додати до складу розчину який-небудь прилипач.
Можна скористатися звичайним милом або миючим засобом для посуду. Цей засіб можна змішувати з фунгіцидами на базі сінної палички або з бактерією псевдомонадою. Проте з хімічними фунгіцидами його змішувати не рекомендується, оскільки хімікати будуть вбивати живу складову препарату.
Препарат виготовляється у вигляді порошку, а витрата складає близько 60-100 грамів на відро води для обробки всіх рослин на городі.