Золота формула для саду: 3 ложки цього добрива в листопаді – і яблуні родять так, що гілки гнуться до землі

Зимовий період стає дедалі ближчим, і це означає, що настав час завершувати підготовку вирощуваних культур до найхолоднішої пори року. Розкриваємо аграрні хитрощі.

Важко повірити, але досвідчені садівники та дачники добре знають, що від правильно обраних операцій залежить урожай усього наступного сезону. Плодові дерева не є винятком, і підходити до їх підготовки необхідно з максимальною відповідальністю.

Саме про те, як правильно це зробити, ми і поговоримо у сьогоднішній статті. Першим етапом підготовки є підживлення дерев. Ми рекомендуємо використовувати одне з найбільш ефективних і натуральних добрив — кісткове борошно.

На кожен квадратний метр ствольного кола слід вносити три столові ложки борошна, після чого перекопати ґрунт і рясно полити його. Якщо дерево молоде, дозу потрібно зменшити до двох столових ложок.

Городники розповіли про підживлення плодових дерев в листопаді
Городники розповіли про підживлення плодових дерев в листопаді

Другий етап — лікування тріщин на дереві. Спершу необхідно видалити уражену тканину біля тріщини або всередині неї, діставшись до здорового шару дерева. Переконайтеся, що там немає інфекцій чи комах-шкідників. Після цього проведіть дезінфекцію за допомогою розчину мідного купоросу (20 грамів препарату на 10 літрів води). Завершальним кроком є закладення обробленої ділянки садовим варом або сумішшю глини з коров’яком.

Після цього необхідно обрізати пошкоджені та хворі пагони. Далі слід провести побілку дерев, використовуючи ефективним склад з гашеним вапном.

Дотримання цих етапів допоможе вам правильно підготувати плодові дерева до зимового періоду, забезпечивши їх здоров’я і майбутній урожай. Тож неодмінно спробуйте скористатися нашою “шпаргалкою”, і самостійно переконайтеся, що всі правила та етапи вигадані не дарма, і дійсно позитивно впливають на плодові дерева. А ми щиро бажаємо вам успіхів та щедрого врожаю!

Популярне

Подібні новини