Що потрібно мити вдома 1 раз на місяць, а що – кожного дня: думки експертів і досвідчених господинь

Прибирання вдома викликає у багатьох чимало запитань. Розповідаємо, наскільки часто потрібно очищати ті чи інші речі, які є в будинку або у квартирі в кожного.

Доки одні прагнуть ідеальної чистоти та блиску буквально всіх поверхонь в оселі, іншим достатньо прибиратись декілька разів на місяць. Хай там як, але експерти спільно з досвідченими господинями склали невеликий список речей і поверхонь, які потрібно прибирати щодня, щотижня та щомісяця. Цікаво дізнатись, про що йде мова?

Як часто забиратися вдома

У кожній квартирі або будинку існують такі поверхні та речі, яким не обійтись без щоденного прибирання. У вас така процедура відніме всього лише декілька хвилин, але в результаті загальна атмосфера в домі стане набагато кращою. Так, наприклад, мова йде про дошку для нарізання. На ній накопичується чимало бактерій, а тому мити її потрібно кожного дня.

Які поверхні в будинку потрібно чистити або мити щодня, щоб уникнути появи бруду та інфекцій
Які поверхні в будинку потрібно чистити або мити щодня, щоб уникнути появи бруду та інфекцій

Нагодувати собаку або кота – справа, про яку не забуде ні один відповідальний господар. Втім, часто люди забувають або не вважають за потрібне мити посуд з-під сухого корму, яким ласував їхній улюбленець. Насправді така, здавалося б, невинна річ може стати причиною появи небезпечних бактерій, які викликають у тварин та їхніх господарів отруєння. Мийте миски для годування тварин кожного дня.

За результатами досліджень найголовніший розсадник інфекції в номерах готелів — пульти дистанційного керування. Зрозуміло, вдома пультом користуються лише члени сім’ї, але на ньому теж можуть жити шкідливі мікроорганізми. Протирайте пульт вологими серветками раз на тиждень, якщо вдома всі здорові. Якщо у сім’ї є застуджені, робити це потрібно кожного дня.

Як часто потрібно прибирати у будинку, щоб уникнути появи бактерій та інфекцій
Як часто потрібно прибирати у будинку, щоб уникнути появи бактерій та інфекцій

Ящик для столових приборів – місце, про яке всі часто забувають. Не дивно, адже ми кладемо в нього чисті ножі та виделки, правильно? Насправді якщо в ящик потрапляють вологий посуд, то створюється ідеальне середовище для розмноження мікробів, грибків і плісняви. Раз на місяць дістаньте все з ящичку, добре промийте його теплою водою, а отвори всі почистіть за допомогою щітки.

Популярне

Подібні новини