Коли смажу рибу, на кухні і в квартирі нею не “тхне”: кума навчила мене цим 4 хитрощам – а я тебе навчу

Смажена риба – улюблена страва багатьох, але ж як непросто провітрити квартиру від аромату від цієї закуски. Розповідаємо про хитрощі, які точно допоможуть.

Здавалося б, ми купуємо дорогі парфуми, аби приємно пахнути, але вони вивітрюються за лічені хвилини. Але варто посмажити шматочок риби на сковорідці – і від цього запаху неможливо позбутись протягом тижнів. Існує чимало лайфхаків, які допоможуть приготувати улюблену страву без аромату, але далеко не всі працюють. Розповідаємо про ті, що показали ефективність на практиці.

Як смажити рибу без запаху

Перший і доволі популярний лайфхак – використовувати оцет перед початком приготування. Для цього ще холодну сковорідку потрібно змастити невеликою кількістю класичного столового оцту, рівномірно розподіливши його по поверхні. Далі нагрійте пательню з олією та беріться до смаження. До слова, у такий спосіб ви не просто посмажите закуску без аромату, але й олія не буде бризкати.

Експерти розповіли, як смажити рибу, аби вона не смерділа на всю квартиру
Експерти розповіли, як смажити рибу, аби вона не смерділа на всю квартиру

Ще один спосіб – разом із рибою покласти на сковорідку трішки картоплі. Потрібно очистити бульбу від шкірки та нарізати її тонкими слайсами. Після цього треба покласти картоплю у вже гарячу олію разом із рибою. Вона буде вбирати у себе неприємні аромати.

Крім того, експерти радять використовувати кукурудзяне борошно для кляру, адже саме воно має здатність “фіксувати” аромат у рибі. Для того, аби неприємного запаху було значно менше, кулінари радять обваляти шматочки риби у борошні, а тільки потім починати процес приготування.

Експерти розповіли, як смажити рибу, аби вона не смерділа на всю квартиру
Експерти розповіли, як смажити рибу, аби вона не смерділа на всю квартиру

Також важливо стежити за температурою. Той самий неприємний аромат з’являється, коли риба на сковорідці починає пригоряти. Аби такого не сталось, потрібно почати приготування на сильному вогні, а завершувати – на слабкому. Потрібно також стежити за олією та вчасно її змінювати, аби вона не пересмажувалась.

Популярне

Подібні новини