Чому герань жовтіє та скидає листя взимку, і як цьому запобігти?
За словами квітникарів із багаторічним стажем, герань має особливість скидати листя і жовтіти у відповідь на неправильний догляд. Особливо важко рослина переносить зимовий сезон, коли умови вирощування зазвичай значно погіршуються.
У зв’язку з цим саме в цей період надзвичайно важливо підживити свою улюблену зелену красуню. Однак, виявляється, для цього зовсім необов’язково купувати спеціальне добриво, адже його можна з легкістю приготувати самостійно в домашніх умовах.
У цьому матеріалі досвідчені садівники поділилися рецептом одного домашнього, неймовірно ефективного підживлення для герані, щоб рослина була здоровою і пишно цвіла цілий рік.
Який засіб допоможе герані залишатися здоровою та пишно цвісти?
Для підживлення герані відмінно підходить фолієва кислота, або ж, як її ще називають, вітамін B9. Такий потужний препарат допомагає активізувати процес фотосинтезу, сприяючи надзвичайно активному утворенню хлорофілу – зеленого пігменту всіх рослин. Окрім того, засіб стимулює формування бутонів.

Як правильно приготувати добриво з фолієвою кислотою для герані?
Приготувати таке ефективне добриво дуже просто. Для цього потрібно всього лише розчинити одну таблетку вітаміну B9 в одному літрі води. Використовувати необхідно воду кімнатної температури, обов’язково настояну. Для підсилення чудо-ефекту рекомендується додати ще половину чайної ложки універсального добрива для квітучих рослин.
Як часто варто поливати герань отриманим засобом?
Поливати герань отриманим підживленням квітникарі рекомендують один раз на два або три тижні протягом усього зимового періоду.