Вилочкова залоза, вона ж тимус, відповідає за імунітет людини, здатність організму адаптуватися до навколишніх змін і підлаштовувати під них роботу всіх систем так, щоб запобігати збої.
Функція вилочкової залози
Період найбільшої активності тимуса випадає на дитинство, а зростає він аж до статевого дозрівання. З віком функція цього органу поступово слабшає, від чого його вплив може повністю зникати. Саме тому необхідно стимулювати вилочкову залозу, щоб активізувати її роботу. Знаходиться вона у верхній частині грудної клітини, прямо біля основи грудини посередині, трохи нижче ключичної виїмки.
Тимус є частиною імунної системи, він як би навчає стовбурові клітини атакувати чужорідні бактерії і віруси. Також тут виробляється гормон тимозин, що має протипухлинну ефектом.
Як правильно виконувати простукування
Це проста техніка, яка надасть відчутні поліпшення при регулярному повторенні:
- М’яко стисніть праву або ліву руку в залежності від того, як вам буде зручніше, в кулак.
- Приступайте до простукування верхнього краю грудної клітини над грудиною, зосередившись на ділянці нижче виїмки під горлом над серцем. Ви почнете відчувати тепло в області вилочкової залози.
- Силу ударів, ритм і швидкість міняйте, переходячи від м’якого постукування до почуття невеликого дискомфорту, але не до болю. Спочатку повільно, потім швидко, далі слабше, після чого сильніше. Вся справа в тому, що тіло пристосовується до повторюваних рухів і в результаті починає їх ігнорувати. Зміна впливу виключає подібне.
Виконуйте вправу протягом 1-2 хвилин щодня. Згодом ваш імунітет зміцниться, ви відчуєте почуття радості і щастя, а також підвищите стресостійкість.