Саджанці вкоріняться на раз-два: що треба вносити під час осінньої посадки яблуні, щоб був потрійний врожай

Для того, аби свіжі саджанці швидко вкорінились на новому місці, потрібно допомогти рослинам. Розповідаємо, що робити для того, аби рослинам було якомога легше прижитись

Восени можна проводити посадку молодих яблунь на ділянці. Щоб молоді саджанці добре прижилися, перенесли зиму і навесні активно розвивалися, необхідно попередньо підготувати ґрунт. Для цього потрібно вносити правильні добрива. Розповідаємо докладніше, які добрива можна вносити у ґрунт під посадку яблуні.

Як допомогти саджанцям яблуні вкорінитись

Для допомоги саджанцям яблуні вкорінитись та зростати здоровими деревами, вам може знадобитись добриво, яке сприяє формуванню сильної кореневої системи та загальному росту рослин. Для цього потрібно використовувати підкормку, яка містить підвищену кількість фосфору. Крім того, у складі підгодівлі для осінніх саджанців яблуні має бути калій та азот.

Експерти назвали головні поради, які допомагають саджанцям яблуні вкорінитись на новому місці
Експерти назвали головні поради, які допомагають саджанцям яблуні вкорінитись на новому місці

Досвідчені садівники та городники радять використовувати органічні добрива, як от, наприклад, компост, гній або інші органічні матеріали. Добриво на основі органіки наситить саджанці поживними речовинами, а також покращить структуру ґрунту та сприятиме розвитку кореневої системи. Переконайтеся, що підкормка містить необхідні мікроелементи, як от бор, цинк, залізо. Вони є особливо важливими для всебічного розвитку рослин.

Як допомогти саджанцям яблуні швидко та просто вкорінитись на новому місці
Як допомогти саджанцям яблуні швидко та просто вкорінитись на новому місці

Не забувайте і про те, що у перші роки за яблунями потрібно доглядати особливо уважно. В перші роки після висаджування дерева особливо важливо використовувати добрива, спрямовані на розвиток кореневої системи. Обираючи підкормку, керуйтеся рекомендаціями виробника, щоб визначити оптимальну кількість та частоту внесення.

Популярне

Подібні новини