Вівторок, 29 Листопада, 2022

Топ-3 причини, чому ви повинні перестати боятися старіння

Поліпшення стану здоров’я

Поліпшення стану здоров'я
Поліпшення стану здоров’я

Так, звучить абсурдно, адже до старості всі системи людського організму навпаки починають функціонувати повільніше, в результаті чого і відбувається сам процес старіння. Однак саме до похилого віку зникає більшість симптомів хвороб, які супроводжували вас протягом усього життя. Наприклад, якщо ви страждає від жахливих мігреней, то після 70-ти років у вас є всі можливості назавжди забути про них. Тільки 10% чоловіків і 5% жінок страждають від головного болю і в старості, у решти ж вона просто зникає.

Більш щасливий стан

щастя
Щастя

У головах більшості міцно засів стереотип про те, що всі бабусі і дідусі – буркотливі, озлоблені і вічно незадоволені люди, які чіпляються за будь-якої дрібниці. І дивно те, що все відбувається якраз навпаки – з роками активність гормонів знижується, в результаті чого люди стають спокійнішими, терпимішими і більш гармонічним, так як в них більше не бушує цілий ураган емоцій. Люди похилого віку краще контролюють свій емоційний стан, в результаті чого їм легше радіти дрібницям і в цілому відчувати себе набагато щасливішими, ніж були до цього.

Збільшення працездатності

Заняття спортом
Заняття спортом

Здається, що це чергове безглузде припущення, тому що з віком організм втомлюється швидше і йому потрібно більше часу на відпочинок, адже в ньому більше немає тієї енергії, властивої молодості. Однак найчастіше літнім людям потрібно менше годин для сну – їм достатньо 5-6 годин для того, щоб повністю виспатися і відновити свої сили. Вони стають більш витривалими і працьовитими, вченими навіть було доведено, що саме вікова група за 40 є тією, що найефективніше може пробігти марафон. Саме з цієї причини ми всі часто стикаємося з бабусями і дідусями, які рано прокидаються, виконують якісь базові вправи в якості зарядки і далі активно займаються своїми справами протягом усього дня.

Не бійтеся старості, це не кінець життя, а гідне її продовження.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини