Нарколабораторія у Львові: у львівському ветеринарному університеті виготовляли та збували наркотики

Про це на своїй особистій сторінці в одній з соціальних мереж повідомила головна прокурорка львівської області, Ірина Діденко.

У повідомленні йшлося про виготовлення наркотику метадону в одному з львівських вищів та подальшого його реалізацією через відомий кальян – бар.

Правоохоронці затримали підозрюваних при спробі збуту наркотику. В ході слідства було виявлено, що задіяні в оборудці були четверо осіб: співвласник кальян – бару, його підлеглий працівник, завідувач кафедри вишу та ще одна людина. Ніхто з причетних наркоманами не були, а займалися суто реалізацією метадону.

Затримання працівника вишу

Правоохоронці повідомляють, що 35 – річний співвласник кальян – бару раніше уже притягався до відповідальності. За його ідеєю завідувач кафедри виготовляв метадон безпосередньо у виші на університетському обладнанні, далі партія фасувалася удома у підлеглого працівника кальян – бару, а далі збувалася відвідувачам закладу, а також по всій Україні через інтернет сайт.

За один раз можна було виготовити один кілограм наркотичної речовини. На чорному ринку метадон збувається по 600 гривень за один грам, тобто дільці за один день спокійно могли заробити 600 000 гривень.

Конфісковані речовини
Конфісковані речовини

На момент обшуку органами правопорядку, у “підприємців” було знайдено 3 кілограми наркотику загальною вартістю в 1 800 000 гривень. А самих дільців затримали при збуті наркотичної речовини вартістю у 700 000 гривень.

Правоохоронці не назвали назву освітнього закладу, де відкрилась нелегальна нарколабораторія, але за не офіційними даними – це ЛНУ ветеринарної медицини та біотехнології імені С.З. Ґжицького.

Обладнання ветеринарного університету
Обладнання ветеринарного університету

В університеті від коментарів з цього приводу відмовляються, працівники вишу стверджують, що чують про нарколабораторію уперше.

Наразі слідство триває, правоохоронці хочуть знайти всіх осіб причетних до нелегального виготовлення і розповсюдження наркотиків. По завершенню слідства винуватцям справи буде винесена підозра. Наразі винним особам інкримінують обвинувачення за статтею про незаконне виробництво чи збут наркотиків та організацію місць для незаконного виготовлення наркотичних засобів.

Нагадаємо, що метадон – є забороненим наркотиком у всьому світі через високий рівень смерті від його вживання.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини