Дослідження вчених показали, які чоловіки найчастіше зраджують

Вплив шалених гормонів

У журналі Personality and Individual Differences написали про дослідження вчених з Південно-Західного Університету Китаю, в ході якого записали голоси 88-ми чоловіків і 128-ми жінок, після чого запропонували пройти невелике опитування з приводу їх думки і схильності до зради. Учасники експерименту знаходилися в одній з перший вікових категорій – 18-24 роки, під час запису всіх показників у них не спостерігалося жодних відхилень у фізичному і психологічному стані, а також були відсутні шкідливі звички.

Після проведення дослідження вчені вивчили і проаналізували записи на предмет частот і тонів, які залежать від фізіологічних і біохімічних чинників – форми гортані і рівня тестостерону. Дані наочно показали, що жінки найчастіше вибирають собі супутника з більш низьким тембром голосу, так як це свідчить про вищий рівень тестостерону. Отже, діти від цього чоловіка повинні вийти здоровіші та витриваліші.

тестостерон
Тестостерон

Що ж стосується самих власників високого рівня тестостерону, то вони рідше відчувають себе винними в зрадах і менше піклуються про почуття свого партнера. Однак зв’язок між тембром голосу (на який впливає тестостерон) і ставлення до зрад простежується виключно у чоловіків, так як у жінок незалежно від частот думка різниться.

Таким чином, вчені зробили висновок, що саме тестостерон є одним з ключових факторів вірності – доведено, що люди з більш низьким рівнем цього гормону уважніше і із зрозумінням відносяться до почуттів інших людей, а також самі дуже емоційні в стосунках.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини