Гурт “Антитіла”
Ще до початку вторгення гурт повідомив про вступ до ТРО, а з оголошенням повномасштабної війни, хлопці відправилися на фронт. Не будь-куди, а в самі гарячі точки України. Там вони були стрільцями-парамедиками і показали свою велику мужність, перебуваючи в пеклі до кінця серпня. Після цього, Валерій Залужний наказав хлопцям повертатися до звичайного життя і займатися творчістю. Попри це, вони продовжили займатися благодійністю і допомагати Україні.
Паша Лі
Нажаль, війна забрала життя Паши Лі. Чоловік був актором, співаком і композитором. Він брав участь у “Фабриці зірок”, а також відомий фільмами “Правило бою”, “Тіні забутих предків” та інші. В перші дні війни чоловік вивозив мирних людей з Ірпіня і так склалося, що він трагічно загинув від обстрілів. Його поховали у рідному місті.
Олександр Положинський
Фронтмен гурту “ТарТак” не став винятком і пішов на фронт. Одного разу він приголомшив прихильників новиною про те, що вони потрапили під обстріли, але з ним було все добре. Чоловік пізніше написав пісню, обкладиною до якої стала фотографія одного зі зруйнованих приміщень.
Андрій Хливлюк
Лідер гурту “Бумбокс” вирішив стати патрульним поліцейським, а наприкінці березня він потрапив під обстріли. Після цього чоловік взяв відпуску і дав декілька благодійних концертів, а потім став оператором ударного дрону.
Микита Добринін
Чоловік перші півтора місяці був в теробороні в Києві. Після того, як Київ відбили і звільнили від окупантів, підрозділ, в якому був Добринін – розпустили, а сам він продовжив займатися волонтерством. За словами чоловіка, найскладніше було на власні очі бачити події в Ірпіні.
Коля Сєрга
Співак і гуморист має освіту снайпера, але, за його словами, ще жодного разу не стріляв. У нього є зброя і, якщо знадобиться, то він візьме її в руки, але поки не доводилося. Разом зі своїми колегами з шоу-бізнесу, він створив “Культурний десант”. Хлопці в гарячих точках проводять культурно-психологічну підтримку мирного та військового населення України.