Прищі на руках: чому з’являються і як позбутися

Вельми прикро, коли через дрібних висипань на руках і плечах розвивається комплекс, що не можна дозволити собі надіти майку або плаття без рукавів. Як же боротися проти цього?

Причини виникнення

Факторів, які впливають на появу висипань, сила-силенна, так як все залежить від найменших деталей: який саме вид прищів, чи присутній свербіж або біль, як часто і де саме вони виникають. Однак все ж виділяють кілька можливих причин даної проблеми:

· Алергічний дерматит (шкірне захворювання);

· Порушення роботи шлунково-кишкового тракту, який висипаннями кричить про проблему в організмі;

· Брак вітамінів і слабкий імунітет в цілому;

· Статеве дозрівання, так як прищі на обличчі, руках і спині часто виявляються саме у підлітків;

· Коростяний кліщ, який оселився під шкірою і регулярно її дратує.

Водянисті хворобливі прищі на руках можуть виникнути через гормональні порушення, дисбактеріоз, захворювання внутрішніх органів. У таких висипань зазвичай хворобливий характер, який супроводжується свербінням і легко поширюється по всьому тілу. Вони також можуть бути симптомами псоріазу, кору або краснухи, в загальному, всіх цих не особливо приємних речей, що спричиняють дискомфорт.

Методи лікування

Догляд за тілом
Догляд за тілом

Щоб уникнути появи висипань на тілі, слід дуже уважно стежити за своїм здоров’ям, з відповідальністю підходити до підбору продуктів харчування, користуватися гіпоалергенною косметикою і ретельно доглядати за шкірою – отшелушивати відмерлі клітини скрабом або мочалкою, зволожувати і насичувати шкіру, а також регулярно відвідувати масажиста і косметолога.

Однак в будь-якому випадку при виявленні подібних прищів у себе на тілі необхідно відразу звернутися до лікаря, так як подібні висипання можуть виявитися симптомами якоїсь більш серйозної хвороби, яку потрібно буде негайно почати лікувати.

Любіть себе, доглядайте себе і з терпінням ставтеся до хай навіть не особливо красивих проявів свого тіла.

 

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини