Як часто сімейні пари повинні займатися сексом, згідно підрахунком вчених

Коли справа доходить до сексу люди завжди хочуть знати про цифри, яка довжина чоловічої гідності, скільки часу має тривати статевий акт, як часто сімейним парам потрібно виконувати подружній обов'язок? На останнє запитання у науки дійсно є відповідь!

За даними дослідження, опублікованого в американському бюлетені в 2017 році, в середньому 54 рази на рік дорослі люди займається сексом – або приблизно 1 в тиждень. Друге дослідження, опубліковане в 2015 році, показало зв’язок між частотою сексу і щастям. Американські дослідники виявили, що більш щасливими є ті пари, які в середньому займаються сексом 1 раз в тиждень, ніж ті хто робить це рідше.

Семейные пары
Сімейні пари

Інше дослідження також показало, що заняття сексом 1 або кілька разів на тиждень не впливають на ваше самопочуття, тому не схоже, що чим більше кількість разів ви виконаєте “подружній обов’язок “, то тим більше запасетесь гормонами щастя. «Пари часто роблять помилку, рахуючи кількість разів статевого контакту з партнером, щоб в сексуальному плані почувати себе добре.» – повідомляє психолог сімейних пар. «Для вас є нормою все те, що зручно для вашого партнера і вас. У цьому полягає правда. Вам не потрібно коригувати частоту статевих актів, просто тому що ви не дотягуєте до “норми “. Це скоріше питання психології, а не фізичного здоров’я “.

3 дослідження поділило людей на вікові групи за частотою статевих актів. Люди у віці до 30 років займаються сексом в середньому 112 разів на рік (більше двох разів в тиждень), але ця частота знижується до 86 разів на рік серед людей у віці 30-39 років, 69 раз на рік для людей у віці 40 – 49 років, і приблизно в 52 рази в рік для пар у віці 50 років і старше, згідно з дослідженнями, проведеними в Інституті Кінсі в Індіані.

Секс у семейных пар
Секс у сімейних пар

І перш ніж ви почнете хвилюватися про те, що з вами або вашим партнером щось не так, тому що ви займаєтеся сексом менше або більше “норми “, пам’ятайте: мета відносин – це щастя, а не секс.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини