Вівторок, 29 Листопада, 2022

2-річна дівчинка ледь не померла від анемії, мама вчасно забила тривогу

Анастасія Дженкареллі з Онтаріо розповіла, що вона мало не втратила дворічну Мію через розвиток «залізодефіцитної анемії», широко відомої як «молочна анемія».

Анастасія, мати двох дітей, розмістила попередження в Facebook після того, як відвезла свого малюка в лікарню. Вона застерігає від надмірного вживання молока маленькими дітьми, тому що з нею трапився жахливий нещасний випадок, вона мало не втратила свою маленьку дівчинку! Вона розповіла, що її дочка випивала від чотирьох до шести пляшок молока за 24 години.

Як жінка зрозуміла, що відбувається щось недобре

За її словами, Міа, її дочка була «сонної, не хотіла їсти», саме тоді вона повела її до лікаря. Останній виявив у неї інфекцію у вусі і грудей. Після прийому антибіотиків здоров’я дівчинки ще більше погіршилося. Інстинкти Анастасії спонукали її повернутися до лікаря. «З моїм чоловіком Маріо і моїм сином Сойером, ми ледь увійшли в кімнату очікування, як медсестра підійшла до нас і відразу забрала мою дитину, вона відчула, що відбувається щось серйозне. У нас навіть не було часу перевірити, як медсестра вигнала людей з кімнати, щоб відправити туди мою дочку. Потім почалася метушня … Приїхали ще 6 медсестер і два лікаря.

«Моїй доньці підключили кардіомонітор, манжети для вимірювання артеріального тиску, вони зробили аналіз крові, але він не спрацював, їм довелося робити це 7 разів! Нарешті, до його нозі прикріпили крапельницю …

встигли вчасно

Батькам маленької Мії дуже пощастило, тому що, на думку лікарів, вона втратила б три чверті своєї крові. Після перевірки з’ясувалося, що Міа страждає анемією.

По всій видимості, дітям не можна давати занадто багато води або занадто багато молока, так як це може викликати дефіцит заліза в організмі, – пояснює Анастасія. Міа потребувала повному переливанні крові, УЗД і рентгені, але, незважаючи на це, вона все ще не вибралася з лісу.

маленька Міа
маленька Міа

Її батькам доведеться приділяти особливу увагу і стежити за її харчуванням. Мама відчувала себе «винуватою» в тому, що трапилося з її дочкою, тому вона вирішила поділитися своєю історією, щоб запобігти трагедії з іншими. «Минула ніч була найстрашнішою вночі в нашій батьківській життя, і я вирішила поділитися тим, через що ми пройшли, щоб, сподіваюся, допомогти сім’ям уникнути того, через що ми пройшли! “

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини