Жертва аборту вижила і знайшла свою біологічну матір через 30 років після народження

Мелісса Оден повинна була народитися мертвою, але вижила і через довгі роки знайшла свою біологічну матір.

Ця дивовижна історія сталася в Америці. Мелісса з міста Канзас-Сіті відшукала свою біологічну матір через цілих 30 років після її невдалого аборту.

У вісімдесятих мама Мелісси Рут завагітніла, їй тоді було 19. На 7 місяці її мати, тобто бабуся героїні статті, змусила дочку перервати вагітність.

Операція пройшла не так, як того очікували медики — плід вижив, однак від породіллі цей факт приховали. Більш того, медсестрі сказали відкласти дитину до медичних відходів, але та свідомо помістила дитину в інкубатор для недоношених, завдяки чому дівчинка змогла жити.

Мелісса в дитинстві

Через пару місяців, коли Мелісса повністю одужала, її удочерили подружжя Рон і Лінда, в сім’ї у яких вже була 4-річна донька Теммі. Все життя героїня жила в абсолютній любові з боку рідних, причому вона завжди знала, що прийомна. Щодо біологічної матері Мел будувала такі припущення — так все обернулося через те, що вона була занадто юною для виховання дитини.

Непроста для сприйняття правда спливла в розпал сварки сестер в юнацтві. Тоді Теммі зопалу сказала, що Мелісса з самого початку була небажаною дитиною на відміну від неї самої. Заглушити біль дівчина намагалася випивкою, а коли їй виповнилося 19, твердо вирішила знайти своїх матір з батьком.

Мелисса со своим приемным отцом
Мелісса зі своїм прийомним батьком

З’ясувавши імена батьків, американка дізналася, що тата в живих вже немає, зате вона познайомилася з дідусем по батьківській лінії. Також їй вдалося знайти бабусю і діда з боку матері, які й сказали внучці, що дочка давним-давно обірвала з ними зв’язок.

Нарешті за допомогою кузини Мелісса відшукала Рут. Цілих 3 роки вони просто переписувалися, після чого зважилися зустрітися, тим більше що обидві з одного міста. Сталося це в 2016-му:

«Як тільки ми побачилися, то відразу обнялися. Тепер ми зустрічаємося частіше, а мої діти звуть її бабусею. У нас обох залишилися питання без відповідей. Хоча я і була головною жертвою того аборту, моя біологічна мама теж постраждала. Ми вибрали життя, любов і прощення», — підсумувала героїня.

Мелисса и Рут
Мелісса і Рут

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини