fbpx

На карантині до нового року: Кабмін Продам терміни адаптивного карантину

Карантин до кінця року

Рішення про продовження карантину було прийнято на останньому засіданні Кабінету міністрів України, котре відбулося сьогодні, 13 жовтня.

За словами прем’єр-міністра України, Дениса Шмигаля, рішення про продовження карантину до кінця року є «необхідним кроком», і в нинішній ситуації з коронавірусом «це найдієвіший механізм» боротьби з вірусом.

Крім того уряд повідомив про деякі зміни.

Нововведення

У Міністерстві охорони здоров’я повідомили про зміни критеріїв, за якими регіони розподіляють по карантинним зонам. Це торкнеться, в тому числі показника охоплення тестування. В уряді хочуть збільшити цей критерій до 48 на 100 тисяч чоловік.

Але так само, Міністерство охорони здоров’я буде враховувати виключно ті койко-місця, які призначені для інфікованих.

Крім того, тепер в «червону» зону будуть відносити ті регіони, в яких показники захворюваності перевищують 320 на 100 тис. населення протягом 14 днів.

 

Обмеження, які будуть введені в зонах:

У регіонах, які відносяться до «зеленої», «жовтої» і «помаранчевої» зони можуть проводитися різні спортивні заходи без глядачів. Крім міжнародних матчів, які будуть окремо узгоджуватися з МОЗ.

Ресторани і кафе тепер будуть припиняти свою роботу до 22:00 навіть в «зелених» і «жовтих» зонах. Виняток буде лише для тих закладів, які будуть пропонувати свої послуги «на виніс».

У регіонах, які знаходяться в «зеленій зоні» будуть заборонені масові, культурні і спортивні заходи, в яких братимуть участь понад 50 осіб. Для території «жовтої зони» цей показник складе – більше 30 чоловік, а в «помаранчевій» території – 20 осіб.

МОЗ рекомендує ресторанам і роботодавцям організувати роботу позмінно або через інтернет. Навчальним закладам в уряді рекомендують переходити на дистанційне, або ж змішане навчання. У свою чергу, вищим навчальним закладам рекомендується перейти на дистанційку з 15 жовтня по 15 листопада

Захисні засоби, такі як маски і рукавички і далі будуть обов’язковими.

карантин
Карантин

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини