Як виглядає і чим займається чоловік Лілії Ребрик, прізвище якого ведуча не стала брати після весілля

Лілія Ребрик. Зірка героїні цього матеріалу вже багато років сяє на українському телебаченні. Популярна білявка стала справжньою улюбленицею для мільйонів наших глядачів. А цінують її не лише за талант та харизму. Щирість перед прихильниками, чесність — ось якості, які дуже личать цій знаменитості.

Ведуча з радістю розповідає про свою родину в Інстаграмі й позиціює себе, як людину сімейних цінностей. Залюбки селебріті показує не лише діток, а й спільні світлини з коханим чоловіком. Обранця звати Андрій Дикий, він за професією хореограф. Шлюб пара уклала майже 10 років тому, у 2011-му.

За цей час у них з’явилося двійко донечок, які успадкували все найкраще від популярних батьків. А познайомилися молоді на проєкті “Танці з зірками” на телеканалі СТБ. Спершу дуже ніяковіли говорити перед камерами про свій роман, але згодом все ж таки відкрили правду світові.

Проте, не обійшлося і без курйозних ситуацій. Виявляється, після заміжжя Лілія вирішила не брати прізвища милого, хоч співзвуччя Ліліана Дика їй сподобалося через алюзію на екзотичну квітку. До речі,  Ліліана — це її справжнє ім’я. А за ПІП лишилася вона навіть не Ребрик, а Тодорюк, адже ще під час навчання акторству зірка взяла собі псевдонім.

Як виглядає і чим займається чоловік Лілії Ребрик

 

Змінювати ініціали не стала ведуча через те, що потрібно було перероблювати дуже багато документів.

Нагадаємо, що під час війни Лілія Ребрик не виїздила з дочками за кордон, а лишилася у батьків на рідній Буковині. Нині вона активно продовжує працювати у Києві та знаходиться разом з родиною.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини